Adnan Kahveci Mahallesi, Beylikdüzü bölgesinin oldukça yoğun bir mahallesidir. Dolayısıyla bu mahallede eşya taşımacılığına duyulan ihtiyaç hayli fazladır. 2003 yılından bu yana İstanbul Beylikdüzü’nde evden eve nakliyat hizmeti veren Trakya Nakliye şirketi olarak bizler mahallede bulunan sitelerin ve apartmanların fiziki yapısını ve konumunu yakından biliyoruz. Sözgelimi hangi siteye hangi saatte nakliye kamyonu girebilir, kamyon hangi apartmanın giriş kapısına ne kadar yanaşabilir, hangi site eşya taşınırken bina asansörlerinin kullanılmasına izin verir veya müsaade etmez biliyoruz. 

Evden eve eşya taşıtacak hiç bir müşterimizin nakliye mağduru olmaması açısından bahsi geçen bilgiler çok önemlidir. Zira bölgeye yabancı olan nakliye firmaları, eşyaları yükleme veya boşaltma adresinde bilgi eksikliğinden kaynaklı olumsuzluklarla karşılaşıp ya anlaşılan nakliye fiyatına ek ücret talep etmekte ya da elaman sayısı yeterli gelmediği için taşınma işinizin saatlerce uzamasına neden olabilir. Ayrıca gürültüye neden olacağı endişesiyle site yönetimlerinin belli bir saatten sonra izin vermediği montaj ve kurulum işlemleri de yarım kalabilmekte ve müşterilerimizin taşınma işlemi arzu edilen profesyonellikle gerçekleştirilememektedir. 

Kalekent 1, Kalekent 2 siteleri, Aktel Rezidans, Dorapark evleri, Beyazlar inşaat, Wista siteleri, Doğanpark evleri, Belediye konutları, Bizimkent blokları, Demir inşaat, Jetkent sitesi, Parlementerler sitesi, Yeşilkent siteleri  gibi bir çok sitenin yönetimi hafta sonları ve belli saatlerde eşya taşınmasını yasaklamıştır. 

Taşınma öncesinde evden eve nakliye firmamızdan  taşınma fiyatı ve bilgi almadan taşınmaya karar vermeyin. Trakya Nakliye Asansörlü Ev  Ofis Taşımacılığı olarak bizler daima en kaliteli hizmeti en uygun fiyata veren ve Beylikdüzü’nün en çok tercih edilen evden eve nakliye şirketiyiz.

UA-226965600-1