EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETİNDE TAŞINMANIN AŞAMALARI

A-) Taşınma Öncesi

1-) Eşyaları taşınacak olan müşterilerimiz, sitemizin iletişim bilgileri kısmında yer alan telefon numaraları ya da mail adresleri aracılığıyla nakliye şirketimizin müşteri temsilcisi ile irtibata geçer.

2-) Yapılan görüşmede müşterilerimizden taşınacak olan ev ve eşyalar hakkında bilgi alınır. Taşınacak olan eşyaların türü (avangard, country, modern, klasik mobilya, spor, deri vb. mobilyalar; antika, piyano gibi taşınması ekstra bir titizlik isteyen kıymetli eşyalar) ve miktarı hakkında ayrıntılı bilgi verilmesi, kusursuz bir nakliye hizmeti için büyük önem arz eder. Zira bu sayede firmamız taşınacak olan eşyanın türüne uygun ve yeterli miktarda muhafaza ve ambalaj malzemesi getirebilecektir.

3-) Evin kat bilgileri, oda sayısı (dublex, triblex, villa vb.), fiziki özellikleri (asansörün mevcudiyeti ve kullanım durumu, taşıma aracı ve bina arasındaki mesafe) ve konumu hakkında verilecek ayrıntılı bilgiler de aynı şekilde sorunsuz bir taşıma işleminin en önemli aşamalarını teşkil eder.

 4-) Müşterilerimizin talebi durumunda (bardak, tabak vb. züccaciye tarzı kırılacak eşyaların hasar görmesini önleyecek ambalaj malzemeleriyle sarılması ve koruyucu kasalara yerleştirilmesi; askıda bulunan kıyafetlerin ütüsü bozulmadan taşınmasını sağlayan askılı kolilere konulması; kitap vb. malzemelerin kolilenmesi gibi) eşya toplama hizmeti de firmamızın müşterilerimize sağladığı kolaylıklar arasındadır. Ancak bu işlem nakliyeye ek bir ücrete tabidir.

5-) Yukarıda işaret edilen hususların ayrıntılı şekilde tespiti ve daha profesyonel bir taşıma hizmeti için müşterilerimizin talebine bağlı olarak firmamız ücretsiz exper hizmeti vermektedir.

6-) Görüşme sonucunda karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde gün ve saat kararlaştırılarak taşıma sözleşmesi oluşturulur.

7-) Geniş araç filosuna sahip firmamız verilen bilgiler ışığında eşyalarınıza uygun araç ve uzman ekip kadrosunu (taşıma işçileri, mobilyaları monte ve demonte edecek montaj ustası vb.) size tahsis eder. 

B-) Taşınma Gününün Planlaması

1-) Firmamız nakliye aracımızın müşterilerimizle yapılan sözleşmede belirtilen tarih ve saatte boş ve temiz olarak yükleme adresinde hazır olacağının garantisini verir.

2-) Toplanma işleminin firma tarafından ücreti mukabilinde yapılmasını talep eden müşterilerimiz için gerekli ambalaj ve muhafaza malzemeleri, firma tarafından temin edilmiş olur ve işçiler özenle mutfak, salon, yatak odası vs. evin her bölümündeki eşyaları toparlamaya başlar. Demonte edilip götürülecek olan eşyalar montaj ustası tarafından sökülür ve ambalajlanır. Aynı şekilde beyaz eşyalar ve elektronik malzemelerin de söküm ve ambalaj işlemi yapılır. Son olarak evde müşterimize ait olan avizeler sökülür ve taşıma aracına yüklenir.

3-) Taşıma aracının yüklenmesi ile araç yeni adrese doğru harekete geçer.

4-) Yeni adrese ulaşan taşıma aracımızdaki eşyalar nakliye işçileri tarafından yeni eve boşaltılır.

5-) Beyaz eşyaların kurulumu yapılır.

6-) Montaj ustası tarafından mobilyalar monte edilir.

7-) Ücreti mukabilinde avizeler talep edilen yerlere ustalar tarafından asılır.

8-) Böylelikle Trakya Evden Eve Nakliyat'ın profesyonelliğine ve müşterilerinin konforuna uygun sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirilmiş olur. 

UA-226965600-1