Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy bölgesinde evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimizin Trakya Nakliye'yi tercih etmelerini gerektirecek bazı sebepler şunlardır:

  • Evinizde bulunan eşyalar muntazam bir şekilde kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Zira evden eve nakliye işinin en önemli unsurlarından birisi eşyaların hasar görmeyecek şekilde paketlenmesidir. Paketleme esnasında; mobilyalarınız için hava destekli naylon, streç ve bant gibi malzemeler kullanıyoruz. Yataklarınızın tozlanma, kirlenme, yırtılma vb. risklere karşı korunabilmesi için koruma kılıflarıyla muhafaza edilmesini sağlıyoruz. Ütülü kıyafetlerinizin herhangi bir kırışmaya maruz kalmaması için talep etmeniz durumunda askılı koli temin ederek taşınmasını gerçekleştiriyoruz.
  • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 vb. oda sayınıza ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre meskeninizde yer alan tüm eşyaların rahatlıkla sığabileceği ölçülerde kasaya sahip aracı size tahsis ederek taşınma esnasında yaşamanız muhtemel zaman kaybı ve endişelerinizin önüne geçiyoruz.
  • Eşya taşıma konusunda temel eğitime tabi tutulmuş uzman eleman kadrosu ile eşyalarınızın daha güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.
  • Mobilyalarınız, size tahsis edilen ekipte yer alan montaj ustası tarafından demonte edilir ve taşınacağınız adresinizde sağlam bir şekilde kurulur.
  • Evden eve nakliyat hizmeti ile alakalı müşteri temsilcimizle yaptığınız görüşmede mutabakata vardığınız ve sizlere firmamız tarafından yapılacağı taahhüt edilen her talebiniz, taşınma esnasında yerine getirilir ve bunlar için ek bir fiyat talep edilmez.

Yukarıda bahsi geçen maddeleri kapsayacak şekilde Bakırköy evden eve nakliyat şirketi arıyor ve sorunsuz bir evden eve taşıma hizmeti almak istiyorsanız müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

UA-226965600-1