DUVAR MONTAJI

Eşyaların sabitlenmesi gündelik hayatın daha güvenilir olarak sürdülebilmesi açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Hayatımızı kolaylaştırmak üzere kullandığımız eşyalarımız bazı durumlarda istenmeyen kazalara sebep olabilmekte ve birer tehlike unsuruna dönüşebilmektedir. Hele de coğrafi olarak deprem kuşağında yer alan bir ülkenin vatandaşları olarak bizlerin bu hususu asla göz ardı etmememiz gerektiği yaşanan depremlerle defalarca teyid edilmiş ve edilmeye devam etmektedir. Deprem esnasında hiçbir yara almadan kurtulabilme imkanı olan durumlarda sabitlenmeyen eşyalar sebebiyle yaralanan ve  hatta maalesef ölen insanların olduğu bilinmektedir. 
Elbette eşya sabitleme gerekliliğinin tek sebebi muhtemel deprem felaketleri değildir. Hemen her evde yaşayan minik yavrularımızın hayli hareketli olduğu ve fakat yaptıkları eylemlerin sonuçlarını bütünüyle kestiremedikleri dönemlerinde de sabitlenmeyen eşyalar büyük bir tehlike unsuruna dönüşebilmektedir. Pek çok çocuğun oyun esnasında tırmanmaya çalıştığı şifonyer, konsol ya da kitaplık gibi mobilyalar ya da televizyon gibi eşyaların üzerine devrilmesi sonucu asla istenmeyecek tehlikelere maruz kaldığı durumlar yaşanabilmektedir. 
Yukarıda sayılan olumsuz durumlar esasen çok basit tedbirler aracılığıyla bertaraf edilebilecek durumlardır. Devrilme ihtimali olan eşyaların duvar montajı yapılması ve duvara sabitleme sayesinde hem çocuklarımızın gündelik hayatlarında daha güvenli bir ortamda yaşamasını hem de olası deprem durumlarında eşyaların üzerimize devrilmesi tehlikesini bertaraf etmiş oluruz. Bu sebeple Trakya Nakliye olarak firmamız uzman mobilya ve montaj ustalarıyla sizlere tv ünitelerinin, dolap, konsol, şifonyer, kütüphane vb. eşyalarınızın ve mobilyalarınızın sabitlenmesi için duvar montajı hizmeti vermektedir. Bu hizmetten faydalanmak ve alanında uzman ve tecrübeli  montaj ustalarımızdan duvar montajı ve eşya sabitleme hizmeti almak isterseniz müşteri temsilcimizle irtibat kurarak montaj için gün ve saat belirterek randevu alabilirsiniz.
UA-226965600-1